Светлана Лобода - SPOGADY (Loboda)
Bow
16-04-2025, 20:58
0
Текст песни
Ранами, вкрите моє серце, тіло,
Планами, голова забита ділом,
Марами різнокольоровими
Бачимо те минуле, в якому ми далі тонемо
Назад на крок,
Луна, дзвінок
Що нас не спасе
Який в тому сенс
Серед подій, братів, повій
Кудись нас несе, навіщо це все?
Розкажи вітер мені де ти був
Як далеко ти не літав
Як повільно ставали вільними
Як дивились хто ким тепер став
Між рядків залишити ніч
Не забути хто ти і я
Всі слова твої віч-на-віч
Врятували моє життя
Хтось змінив
Лише декорації,
Де кілька слів
Вартість репутації
І без розмов,
Краще лише діями
Так буде ліпше точно,
Ніж рекламувати надію
Назад на крок
Луна, дзвінок
Що нас не спасе
Який в тому сенс
Серед подій, братів, повій
Кудись нас несе, навіщо це все?
Перевод песни SPOGADY
Ранами, в крытом моем сердце, теле
Планами, голова забита делом
Марьями разноцветными
Видим то прошлое, в котором мы дальше тонем
Назад на шаг
Эхо, звонок
Что нас не спасет
Какой в том смысл
Среди событий, братьев, проституток
Куда-то нас несет, зачем это все?
Расскажи мне ветер Где ты был
Как далеко ты не летал
Как медленно становились свободными
Как смотрели кто кем теперь стал
Между строк оставить нзч
Не забыть кто ты и я
Все слова твои с глазу на глаз
Спасли мою жизнь
Кто-то изменил
Только декорации
Где несколько слов
Стоимость репутации
И без разговоров
Лучше только действиями
Так будет лучше точно
Чем рекламировать надежду
Назад на шаг
Эхо, звонок
Что нас не спасет
Какой в том смысл
Среди событий, братьев, проституток
Куда-то нас несет, зачем это все?
Информация о песне:Другие песни
Аигел - Буш баш [перевод песни, текст]
[Перевод песни «Буш баш»] [Интро] x5Вступление: x5 Буш баш, буш кесәПустая голова,
DK - Ким 5+
[Текст песни "Ким 5+"] Эй, это Д-Д-Даня Кашин, эй! Ким, ким, ким, ким, ким, ким,
NK (Настя Каменских - Це є моя ніч
Я хочу так, щоб ти зі мною був (Всю ніч) Щоб танцював і серце ти відкрив Віч-на-віч Постав хештег:
Антитіла - Моє
Моє В цих трюках не лишити б руки, І зберегти б лице і брюки, банальну совість одну штуку. Я не
Любэ - Луна
Да, стая, я старик, я словно стертый клык,Не перегрызть мне память вольных снов,В них пыл давно





