Ярмак - Дике поле (feat. Alisa)
Bow
2-04-2025, 11:57
8
Текст песни
Завили сурми поле палає
Знову орда із боліт наступає
Суне і суне та ворог не знає
Що на нього в нашім краю тільки смерть чекає
То не литаври б’ють, то сердце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались бо батько Іде на Ви
Військо тримає небо хоругвами
Арійські лицарі вже йдуть за вами
Яка б не сунула орда щурів
З нами сили світу і Боги всіх наших пращурів
Біси дохнуть сонце сходить
Ця земля воїнів родить
Хай сміливих смерть обходить
Гуляй дике поле
Ворог сунеться без перестану
Із землі прадіди повстануть
І затягне на той світ, враже
Наше дике поле
Нащо дивитися у чан ворожці
Поляжуть всі від меча запорожців
Знову набігла чорна хмара, Терни
Перемелю, бо я по роду вільний характерник
На всіх чужинців тут чекає згуба
З Чорного моря дістає Нептун свого тризуба
Навіки всім легенда показова
І ще покаже свою міць полк Азова.
Информация о песне:Другие песни
Ярмак - Хай нам брате пощастить
(Пусть нам брат повезет Ярмак) Хай нам, брате, пощастить Хай нас небо захистить Тризуб, що несу на
Ярмак, Tof - Моя Країна
Так плине час - в пам’яті кадри кривавих стежин Вона пройшла вже крізь вогонь і крізь кіптяву шин
Alyona alyona - Завтра
Поміж цих стін чую клич, чую дзвін Я не знаю, де я буду завтра Знову квиток, знову часу виток і Я
Время и Стекло - Дим
Моя любов - чорна біль І гірка, наче токсичний полин В серце моє поринь Подивись, мій реактор
Время и Стекло - Дим
Моя любов - чорна більІ гірка, наче токсичний полинВ серце моє пориньПодивись, мій реактор





